V košíku je 0 položek

Registrace

Vyplněním a odesláním této registrace se stáváte členem Farm Frites klubu. Jako dárek od nás dostanete Šek na body gratis v hodnotě 20 bodů. Děkujeme Vám za důvěru a věríme, že Vás získané dárky potěší v osobním i profesním životě.

Dárek

* - položka je vyžadována.

Účastí v programu a odesláním této přihlášky uděluji organizátorovi a zadavateli programu svůj souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů se zpracováním osobních údajů mnou uvedených za účelem zaslání cen v tomto programu a za účelem marketingových akcí organizátora, a to až do odvolání. Údaje poskytuji dobrovolně a beru na vědomí, že mám právo přístupu k posktnutým osobním údajům, jakož i právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, zjistím-li, že došlo k porušení povinností organizátora nebo zadavatele při zpracování údajů.

Beru na vědomí, že program je určen fyzickým i právnickým osobám a jejich organizačním jednotkám provozujícím gastronomická zařízení, ať už stálá nebo sezonní, a že do programu se mohou se souhlasem svého zaměstnavatele přihlásit i zaměstnanci fyzických nebo právnických osob, jakož i jejich organizačních jednotek provozujících gastronomická zařízení, ať už stálá nebo sezonní. Zároveň tímto případně prohlašuji, že mi takový souhlas byl udělen.

Seznámil jsem se s podrobnými pravidly programu Farm Frites Klubu. Podrobná pravidla programu a další informace naleznete v sekci "Pravidla".

CAPTCHA


Zadejte Captcha kód

NOVÉ ODMĚNY PRO ROK 2018!
Celá řada nově zařazených odměn ve všech kategoriích nabídky Farm Frites Klubu.

---

Zaregistrujte se a obdržíte Šek na body gratis v hodnotě 20 bodů! Dárek Platí pouze pro zákazníky, kteří ještě nejsou v našem klubu zaregistrováni.

Farm Frites CZ s.r.o. - idatabaze.czPotraviny - idatabaze.cz