V košíku je 0 položek

O Farm Frites

Základní informace o společnosti Farm Frites

Společnost Farm Frites je rodinná firma se sídlem v Nizozemí, která byla založená v roce 1971. V současné době patří mezi 3 největší dodavatele bramborových výrobků. Ročně zpracuje 1.300.000 tun brambor, má 8 výrobních závodů a zaměstnává 1 800 zaměstnanců ve více jak 40 zemích světa.

V České republice společnost Farm Frites působí od roku 1998. Myšlenka prodeje v ČR se zrodila někdy v polovině 90. let minulého století. S postupnou realizaci jsme začali v roce 1998 a o rok později , v roce 1999, byla společnost založena. Ihned po svém založení získala společnost prvenství v celosvětové historii společnosti. Právě v ČR se začaly vůbec poprvé prodávat výrobky Farm Frites určené pro maloobchod. Dnes, s odstupem let, je třeba říci, že to byl tak trochu krok do neznáma. Celý projekt probíhal bez větších zkušeností z trhů zemí západní Evropy. Prosadit se na trhu na sklonku 90. let nebylo vůbec snadné a tak jsme se v prvopočátku orientovali především na prosazení výrobků Farm Frites mezi konkurencí ostatních výrobků a dodavatelů bramborových výrobků v maloobchodním trhu. Tento záměr pokračoval i v letech 2000 a 2001, naše společnost se stala dodavatelem kompletního sortimentu mražených bramborových výrobků včetně privátních značek většiny maloobchodních řetězců. Podařilo se nám vydobýt výsostné postavení vedoucí značky na maloobchodním trhu a úspěšně zahájit realizaci dalšího cíle – zahájení prodeje výrobků Farm Frites v gastronomii. Díky střízlivé a dobře stanovené obchodní strategii se Farm Frites v České republice stala symbolem vysoké kvality, profesionality a efektivity a inovativního přístupu pro celou potravinářskou oblast.

Historie společnosti Farm Frites

Příběh Farm Frites zní až pohádkově. Je podzim roku 1969 a na malé bramborové farmě v nizozemském Oudenhornu vyorává mladý rolník Gerrit de Bruijne bohatou úrodu. Traktor se však náhle zastaví, mladý muž sestupuje a bere do ruky brambor. Dlouze si jej prohlíží a ptá se: "Proč vlastně naše brambory lidem tak chutnají? Jak je mají nejraději? Lze je nabídnout i jinak než jen balené v pytlích?" Rychle si sbalí nejnutnější věci a odjíždí na letiště. Odpovědi na své otázky chce najít v zemi, kde brambory skutečně milují - v Americe.

Po návratu ze studijní cesty je definitivně rozhodnut - celou svou produkci brambor nabídne jako hranolky. Pravé farmářské hranolky - dlouhé, pravidelné, bez jediného kazu - lákající na první pohled. Jeho zákazníky se stávají snack bary a malé restaurace v okolí. Produkce je 30 kartonů denně. Pověst o skvělé chuti se šíří jako lavina. O jeho hranolky mají v krátké době zájem další a další restaurace, hotely, cateringové firmy a prodejci rychlého občerstvení. A protože lidé, kteří je ochutnají, si je chtějí připravit i doma, nacházejí výrobky se značkou Farm Frites své místo i v obchodech.

Dnes je Farm Frites úspěšnou mezinárodní společností. Z malé rodinné farmy se během více jak 35 let stal významný podnik. V Evropě patří mezi 3 největší dodavatele bramborových výrobků. Díky střízlivé obchodní filozofii a ambicióznímu přístupu se firma stala symbolem vysoké kvality a efektivity pro celou potravinářskou oblast. Základem úspěchu Farm Frites je kvalitní surovina, dokonalá technologie výroby a široký sortiment. Farm Frites se však stará i o špičkovou úroveň ostatních služeb - logistiky a distribuce. Řídíme se tím, že každý výrobek, který vyrobíme, budete hodnotit především vy, naši zákazníci!

Více informací ohledně sortimentu Farm Frites najdete na www.farmfrites.cz.NOVÉ ODMĚNY PRO ROK 2018!
Celá řada nově zařazených odměn ve všech kategoriích nabídky Farm Frites Klubu.

---

Zaregistrujte se a obdržíte Šek na body gratis v hodnotě 20 bodů! Dárek Platí pouze pro zákazníky, kteří ještě nejsou v našem klubu zaregistrováni.

Farm Frites CZ s.r.o. - idatabaze.czPotraviny - idatabaze.cz